Naujienos
Draugiški susitikimai tinklinio aikštelėje
Besibaigiant 2025 metams mūsų gimnazijos merginų tinklinio rinktinė Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje žaidė draugiškas rungtynes. Džiuginantis rezultatas – 2:0. Gimnazijos vaikinų rinktinė atostogų metu susirungė su bendraamžiais iš Šv. Jono Pauliaus II gimnazijos. Dviejų dienų rezultatas 6:3.


















