Vilniaus „Veiksmo“ gimnazija
(prieš tai - Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
Rugsėjo 23 dieną gimnazijoje vyko 5, 6 ir 7 klasių mokinių piešinių ant asfalto konkursas.
Konkurso tema - „Mūsų mokyklai - 50!“.
Visi nugalėtojai buvo apdovanoti.